Jurassic Park

Jurassic Park

Dinozaurai iš legendinio filmo vėl atgijo. Naujas internetinis lošimo automatas „Jurassic Park“ iš „Microgaming“ nukels jus į Steveno Spielbergo pasaulį. Jis išsiskiria 243 laimėjimo eilutėmis, puikia grafika ir 4 premijiniais žaidimais.

Premijiniame žaidime pristatėme „Wild“ simbolį „Tyranosaurus Rex“, taip pat galite sulaukti pagalbos iš „Triceratops“, „Velociraptor“, „Dilophosaurus“ arba „Brachiosaurus“. Galite pasirinkti įvairius premijinių sukimų variantus:

  • „Tyrannosaurus Rex“ = 12 nemokamų sukimų su „Wild“ būgnais.
  • „Velociraptor“ = 12 nemokamų sukimų su „Wild“ simboliais su sudėtiniais skaičiais ir „Split Wild“ simboliais.
  • „Triceratops“ = 12 nemokamų sukimų su judančiais „Wild“ simboliais.
  • „Brachiosaurus“ = 12 nemokamų sukimų su „Mystery“ sudėtiniu laimėjimu.
  • „Dilophosaurus“ = 12 nemokamų sukimų su laimėjimo „Wild“ simboliais.

Įprastas žaidimas turi „T-Rex Alert“ funkciją, kuri suaktyvinama, kai ekrane matote „T-Rex“. Jei ši funkcija aktyvi, turite daug daugiau šansų išlošti MEGA laimėjimą, nes per „T-Rex Alert“ galite surinkti iki 35 sudėtinių laimėjimų. „Jurassic Park“ turi savo herojus ir plėšrūnus – juos rasite šiame lošimo automate. Pabandykite pasukti būgnus ir, jei įsitrauksite kaip mes, būtinai sužaiskite žaidimą viename iš internetinių kazino.

Share on

Išbandykite kitus lošimo automatus nemokamai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku